Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Piknik Artystyczny

Piknik Artystyczny z Galerią Sztuki im. Jana Tarasina i firmą AUDI Ignaszak w Parku Miejskim koło Baszty Dorotki.

Piknik Artystyczny

Chcesz odwiedzić Laboratorium Tarasina? Masz pomysł na artystyczną stylizację i chcesz zrobić zdjęcie pod okiem profesjonalnego fotografa, współtwórcy kampanii takich firm jak Reserved, House oraz Batycki? Twoje dzieci chętnie pomalują samochód? A może marzy Ci się AUDI z pełnym bakiem do dyspozycji na weekend?

13:00-15:00 – warsztaty artystyczne z Januszem Kokotem.

13:00-17:00 – warsztaty malowania auta z Michałem Mąką.

14:00-17:00 – warsztaty fotograficzne z Dominikiem Kulaszewiczem.

W zieleni światów równoległych Janusz Kokot poprowadzi warsztaty artystyczne, zabierając Was do Laboratorium Tarasina, w którym „sztuka współczesna jest fajna i nic w niej nie musi być ...” Pod okiem artysty, słuchając opowieści o spotkaniach z Janem Tarasinem, będziecie mogli stworzyć własne prace inspirowane twórczością wybitnego malarza.

Dla przyszłych projektantów samochodów firma Ignaszak przygotowała niepowtarzalną okazję do pomalowania auta. Działania artystyczne pod okiem Michała Mąki.

Dla pasjonatów fotografii warsztaty poprowadzi Dominik Kulaszewicz – autor kampanii reklamowych firm tj. Reserved, House, Batycki oraz reportaży dla Polskiej Agencji Prasowej. Jego portrety publikowane są m.in. w Vouge Hiszpania.

Na warsztaty organizatorzy zaproszą: uczestników, którzy do 13 września umieszczą na facebookowym fanpage’u ( https://web.facebook.com/GaleriaKalisz/ ) swoje zdjęcia w szalonych lub artystycznych stylizacjach. Spośród nadesłanych zdjęć wybranych zostanie 8-10 uczestników, którzy własnymi aparatami stworzą sesje fotograficzne w przestrzeni miejskiej pod opieką doświadczonego fotografa. Jesteście gotowi na taką przygodę? Macie fantazję, którą warto się pochwalić? A może marzy Wam się praca fotoreportera?

Dla pozostałych osób udział w warsztatach jest płatny.

Każda osoba, która zostawi swoje dane osobowe na formularzu w czasie Pikniku Artystycznygo i wernisażu w dniu 16 września będzie mogła wziąć udział losowaniu nagród - dwóch samochodów na weekend z pełnym bakiem.