Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Świat w obiektywie

Śladem azjatyckich tajemnic. Tym razem przeniesiecie się w tajemniczy świat południowej Azji, poznacie miejsca gdzie nie docierają turyści a ludzkie zachowania są (dla nas) co najmniej dziwne...

Świat w obiektywie

Śladem azjatyckich tajemnic –  ciekawostki z terenu południowej Azji. Spotkania z ludźmi o których stworzono więcej mitów niż opisów w przewodnikach. Azja południowa to nie tylko egzotyka, szerokie plaże i buddyjskie świątynie. Ta część świata kryje o wiele więcej tajemnic niż można przypuszczać. Opowieści z miejsc gdzie kobieta ma kilku mężów, buduje się domy dla duchów i zjada się smażone tarantule. Podczas spotkania odwiedzimy kilka z tych miejsc i zobaczymy te których nie odwiedzają typowi turyści. 

Piotr Kowalczyk - obieżyświat, geograf i pilot wycieczek. Publikuje w znanych magazynach podróżniczych oraz prowadzi serwis  http://globtroterzy.net./. Miłośnik kultury Azji i podróży do miejsc poza utartymi szlakami, pomysłodawca festiwalu podróżniczego Tydzień Ziemi w Szczecinie. Pasjonat fotografii i kolekcjoner skamieniałości.

Sprawdź także...