Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Made in Kalisz Festival

Festiwal ten ma na celu stworzenie warunków dla młodych muzyków z Kalisza i okolic wykonujących muzykę alternatywną, eksperymentalną i elektroniczną do zaprezentowania się szerszej publiczności na dużej scenie.

Stworzenie dobrego klimatu do tworzenia muzyki przez młodych ludzi oraz promowanie kaliskiej i okolicznej sceny muzyki eksperymentalnej to główny zamysł Made in Kalisz Festivalu.
Festiwal ma formułę konkursową, a najlepsze zespoły zostaną wyłonione przez publiczność w formie głosowania. Oprócz artystów z naszego regionu wystąpi także gwiazda wieczoru.
Festiwal ten jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie w regionie muzyką alternatywną i eksperymentalną oraz na rosnącą liczbę młodych wykonawców, którzy bezskutecznie dobijają się do bram wielu festiwali i koncertów. Festiwal ma umożliwić młodym artystom występ przed szerszą publicznością oraz zintegrować wiele różnych środowisk muzycznych poprzez rywalizację konkursową. Główną nagrodą każdej kolejnej edycji imprezy będzie udział na jesiennej gali Kalisz Ambient Festiwalu. Będzie także nagroda ufundowana przez gwiazdę wieczoru.

Made in Kalisz Festival - program:

Miko'why

Miko'why

Jego muzyczne dokonania oscylują wokół jazzu, hip-hopu oraz trip-hopu jednocześnie nie pomijając fascynacji muzyką elektroniczną, zwłaszcza dubową.

17.03 g.: 19:00 / Kalisz
HTC

HTC

Jeden ze składów konkursowych Made in Kalisz Festival.

17.03 g.: 19:00 / Kalisz
Madkid

Madkid

Kolejny projekt, który będzie ubiegał sie o przepustkę do jesiennej edycji Kalisz Ambient Festiwal.

17.03 g.: 19:00 / Kalisz
Digital Rainbow

Digital Rainbow

Digital Rainbow zawalczą o występ na Kalisz Ambient Festival podczas tegorocznej edycji Made in Kalisz.

17.03 g.: 19:00 / Kalisz
MarcoFreezer

MarcoFreezer

Set w ramach konkursu festiwalowego Made in Kalisz.

17.03 g.: 19:00 / Kalisz
Düsseldorf - koncert

Düsseldorf - koncert

Zespół Düsseldorf rozpadł się w 1993, aby po ponad 20 latach, w maju 2014 roku, reaktywować się. W Kaliszu wystąpi w pierwotnym składzie.

17.03 g.: 22:00 / Kalisz