Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Robotrons

Chcecie zajrzeć w przyszłość? Jesteście gotowi przemierzyć wszechświat? Jeśli tak, to widowisko „Niepokonani Anioły Galaktyki” jest właśnie dla Was. Interaktywne show dla całej rodziny „Robotrons” – czas zobaczyć przyszłość na własne oczy.

Robotrons

"Nieustraszeni i Wszechmocni Aniołowie Galaktyki"
Chcesz podróżować po galaktyce, stać się członkiem drużyny astronautów i wypełnić niemożliwą do realizacji misję? Wchodź na pokład! Przed Wami fascynująca wyprawa promem kosmicznym, prowadzonym przez kapitan Alkionę i jej pomocnika androida Williego. Razem zrealizujecie tajną misję, odwiedzicie różne planety i poznacie ich mieszkańców. Dowiecie się, jak zbudowany jest Wszechświat i weźmiecie udział w grach interaktywnych, przy pomocy specjalnej bransoletki, którą otrzyma każde dziecko.
Przekonaj się, jak zaciera się granica między rzeczywistością i fantazją, a Stalowi Transformersi Giganci stają się Twoimi przyjaciółmi. Myśl, decyduj i działaj! Tylko odwaga, poświęcenie i prawdziwa przyjaźń mogą uratować naszą galaktykę przed zagładą!
Niepokonani Aniołowie Galaktyki – technologiczne widowisko nowego formatu, spektakl dla całej rodziny:
· mierzący 2, 5 m Transformersi Giganci,
· interaktywno-edukacyjna koncepcja scenariusza,
· projekcja video,
· pokaz laserowy i świetlny,
· efekty dźwiękowe,
· interaktywne dekoracje.
Bilety oraz informacja: https://pankoncert.pl/robotrons/?utm_source=facebook&utm_medium=eventkupbilet&utm_campaign=robotrons
Bilety: https://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages/tickets&fun=artist&acti>
https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/robotrons/

źr. facebook