Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Ciśnienie na muzykę - Jazz Standards Trio

| Dorota Wróblewska | Tomek Ratajczak | Natalia Szkudlarek - Jazz Standards Trio

Ciśnienie na muzykę - Jazz Standards Trio

Trio Dorota Wróblewska (wokal), Tomasz Ratajczak (fortepian), Natalia Szkudlarek (flet) zaprasza na bardzo kameralny koncert w kaliskiej Wieży Ciśnień. Muzycy zaprezentują subiektywny wybór standardów jazzowych, oscylujących wokół smooth i „bossych” dźwięków, które w połączeniu ze szczególnym miejscem i udziałem wyjątkowej publiczności z pewnością przeniosą nas w intymny wymiar muzycznej przestrzeni. 

 

Dorota Wróblewska- wokalistka, pianistka, certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej, właścicielka Studia Edukacji Wokalnej HAPPY SINGERS w Kaliszu. Studiowała na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziale Wokalistyki Jazzowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Od 2008r. jest  członkiem kwartetu wokalnego The Sunday Singers, związana m. in. z Filharmonią Kaliską i Filharmonią Częstochowską, Teatrem im. W. Bogusławskiego w Kaliszu. Od 2013r. jako solistka śpiewa i gra we własnych, solowych projektach muzycznych oscylujących wokół smooth jazzowej muzyki.

 

Tomasz Ratajczak – muzyk, pianista, pedagog, absolwent Wydziału Instrumentalnego na Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu oraz Akademii Muzycznej im. K. Lipioskiego we Wrocławiu, współpracujący z Filharmonią Kaliską, Milano Festival Opera The Best of Morricone Tour 2018 oraz Teatrem im. W. Bogusławskiego w Kaliszu.

 

Natalia Szkudlarek – studentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na wydziale Jazz i Muzyka Estradowa. Edukację muzyczną na flecie rozpoczęła w szkole muzycznej mając 7 lat, grając muzykę klasyczną. Zamiłowanie do jazzu narodziło się dzięki tacie, który zachęcał ją do słuchania i wykonywania tej muzyki. Na co dzień gra w Bagbandzie oraz własnym zespole wykonującym utwory jazzowe, improwizowane oraz własne kompozycje

Sprawdź także...