Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Koncert Muzyki Filmowej

Przyjdźcie i wybierzcie się w filmową podróż, posłuchajcie najpiękniejszej muzyki filmowej. Niech (filmowa) moc będzie z Wami!

Koncert Muzyki Filmowej

Na scenie zobaczycie blisko 50 utalentowanych muzyków z poznańskiej symfonicznej CoOperate Orchestra pod batutą Adama Domurata i fenomenalny sopranowy głos pięknej solistki, Sylwii Przetak. Zabrzmi kilkanaście znanych hitów muzycznych z amerykańskich filmów (Star Wars, Piraci z Karaibów, James Bond, Władca Pierścieni, Kapitan Ameryka, Pocahontas, Kraina Lodu).

CoOperate Orchestra w ciągu wielu lat swojej działalności gościła na licznych międzynarodowych festiwalach w Polsce i za granicą, koncertując z wieloma wybitnymi artystami i prezentowała swój dorobek muzyki filmowej na wielu niezwykłych wydarzeniach (m.in. Koncert z udziałem Disneya w 2016 r., Koncert Muzyki Filmowej nad Wartą w 2017r.).

Sylwia Przetak jest solistką orkiestry Kukla Band oraz znanego warszawskiego Studia Accantus, chórzystką ”Idol” czy “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Współpracuje również z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej przy wielu projektach muzycznych.

Otwarcie bram przed koncertem o 16:00.

Bilety:

https://www.bilety24.pl/koncert/koncert-muzyki-filmowej-w-kaliszu-40148?id=194346

http://www.eventim.pl/koncertmuzykifilmowejwkaliszu2018 

https://sklep.ebilet.pl/101330991615836161

Sprawdź także...