Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO - Kalisz 2018

Koncert Wild Hunt Live - Percival

Spektakl muzyczny w wykonaniu grupy Percival Schuttenbach.

Koncert Wild Hunt Live - Percival

Percival Schuttenbach - wielokrotnie nagradzani (m.in. MocArt 2015 wraz z Marcinem Przybyłowiczem i Mikołajem Stroińskim) współtwórcy muzyki do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" oraz płyty "Równonoc" (zdobywcy Diamentowej Płyty); mają na swoim koncie koncerty w całej Europie i na świecie, goszczą ze swoją muzyką na ekranach TV od Szwecji po Serbię, a ich fankluby znajdziecie w takich miejscach jak Brazylia czy Chiny.

Podczas WILD HUNT LIVE zespół prezentuje utwory wykorzystane w grze, doskonale znane każdemu fanowi trzeciej części Wiedźmina, w większości w ich oryginalnej wersji, z towarzyszeniem przygotowanych specjalnie na potrzeby spektaklu projekcji zawierających fragmenty oraz niepublikowane nigdzie indziej materiały video z gry. Występ Percivala dopełni wspaniałe oświetlenie oraz niesamowite popisy taneczno-akrobatyczne towarzyszącego im Teatr AVATAR. Wszystko to okraszone strojami i scenografią nawiązującą do klimatu gry Wiedźmin.

Bilety dostępne pod linkiem: http://bilety.fm/pl/muzyka/2186-bilety-na-percival-wild-hunt-live-30-wrzesnia-2017-o-20-00-w-kaliszu.html

Sprawdź także...