Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO - Kalisz 2018

Konkurs 6. Kalisz Ambient Festiwal

Na zgłoszenia utworów muzycznych organizatorzy czekają do 30 września.

Konkurs 6. Kalisz Ambient Festiwal

Konkurs będzie przeznaczony dla wszystkich miłośników muzyki, lubujących się na co dzień w eksperymentowaniu z dźwiękami i grających na różnych instrumentach. Tym samym każdy, niezależnie od wieku, poziomu i zainteresowań muzycznych, będzie mógł skomponować swój własny utwór, który potem zostanie poddany ocenie słuchaczy oraz fachowców. Zwycięskie utwory będą także odtwarzane podczas całej 6 edycji Kalisz Ambient Festiwalu. Na zgłoszenia utworów muzycznych organizatorzy czekają do 30 września, z kolei od 1 października przesłane utwory zostaną opublikowane na specjalnie przeznaczonym do tego profilu Facebook oraz kanale YouTube.

Konkurs odbędzie się dwuetapowo: w pierwszym etapie będą głosować słuchacze. Głosy będą liczone na podstawie polubień na Facebooku oraz odsłon na kanale YouTube. Głosowanie potrwa do 22 października do północy. Do drugiego etapu przejdzie 6 utworów, z największą ilością polubień i odsłon.

Drugi etap to już głosowanie przez profesjonalne jury. W skład jury wejdą znani muzycy, biorący udział w 6. Kalisz Ambient Festiwalu. Ocenią oni wszystkie finałowe utwory, z pośród których wybiorą trójkę zwycięzców. Werdykt jury zostanie opublikowany 26 października o północy na oficjalnym profilu Festiwalu na Facebooku. Finałowa szóstka zostanie zaproszona na piątkową galę 6. KAF-u (27/10/2017), podczas której zostaną wręczone nagrody dla zwycięzców.

Utwory nie dłuższe niż 3 minuty wysyłajcie w formatach mp3 lub wave na adres mailowy: ritchie2@wp.pl

Zwycięzcy otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody muzyczne ufundowane przez firmy: Sklep muzyczny MUZYK Ostrów WielkopolskiAudiostacjaRequiem RecordsDagostol Dagostol oraz specjalna nagroda dla zwycięzkiej trójki od BaRock Entertainment.

Szczegóły pod numerem tel.: 604 217 684

Sprawdź także...