Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Made in Kalisz Festival 2019

Gwiazdą Made in Kalisz 2019 będzie Alles.

Made in Kalisz Festival 2019

Trzecia już edycja Made in Kalisz Festivalu, który jak co roku odbędzie się w Pub Urwany Film. Trzecia edycja Made in Kalisz Festival 2019 powoli zaczyna nabierać kształtów. Organizatorzy postanowili zmienić jego formułę. Z lokalnej, Made in Kalisz od przyszłej edycji przerodzi się w ogólnopolską imprezę. Oznacza to, że każdy artysta i zespół z każdego zakątku naszego kraju będzie mógł wystąpić na tej imprezie. Oczywiście będzie to nadal festiwal alternatywny, nierozerwalnie połączony z jesienną edycją Kalisz Ambient Festiwal. Czekają zatem na zgłoszenia wykonawców z kręgów muzyki ambient, eksperymentalnej i elektronicznej.

Festiwal jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie muzyką alternatywną i eksperymentalną oraz na rosnącą liczbę młodych wykonawców, którzy bezskutecznie dobijają się do bram wielu festiwali i koncertów. Festiwal ma umożliwić artystom występ przed szerszą publicznością oraz zintegrować wiele różnych środowisk muzycznych poprzez rywalizację konkursową. 

Główną nagrodą każdej kolejnej edycji imprezy jest udział na jesiennej gali Kalisz Ambient Festiwalu w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, jednak o tym, kto otrzyma tę nagrodę zadecyduje publiczność.

Zespoły! Organizatorzy  czekają na wasze zgłoszenia i zapraszają do wspólnej zabawy podczas Made in Kalisz Festival.

Info: 604-217-684

email: ritchie2@wp.pl

Sprawdź także...