Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Mitch&Mitch;

Koncert zorganizowany dzięki pomysłowi kampanii #kulturaratuje, który narodził się w trakcie trwania projektu "Współ-pracuj w kulturze" realizowanego przez Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Mitch&Mitch;

Poza kampanią, tym biorącym udział w projekcie, udało się utworzyć sieć współpracy pomiędzy instytucjami, stowarzyszeniami i wolontariuszami działającymi w sferze kultury. Ostatnim projektowym punktem ich wspólnego działania będzie wielki finał, podczas którego podsumowany zostanie projekt. Gwoździem wieczoru będzie jeden z najlepszych składów koncertowych we wszechświecie, o którym Zbigniew Wodecki powiedział: "Są znani z tego, że są nieznani. Wszyscy o nich wiedzą, ale oni się chowają. Najwidoczniej kumulują energię na koncerty, która potem przenosi się ze sceny na ludzi.". Organizatorzy zapraszają Was na pierwszy w Kaliszu koncert Mitch & Mitch

Bilety możecie nabyć w kasie teatru. Będą znikać jak świeże bułeczki, to pewne, dlatego spieszcie się z zakupem. Pamiętajcie - #kulturararatuje!

Sprawdź także...