Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Nie strzelać do pianisty - koncert z Hubertem Szczęsnym

Pierwszy koncert po wakacjach z cyklu "Scena Studio zaprasza" można określić terminem z gatunku muzyki World Music. Hubert Szczęsny, niezwykły wokalista i gitarzysta, o niespotykanej barwie głosu z towarzyszeniem muzyków "Nie Strzelać Do Pianisty" specjalnie dla Państwa w kameralnej sali studio.

Nie strzelać do pianisty - koncert z Hubertem Szczęsnym

Charakterystyczny głos o niespotykanej barwie oraz charyzma sceniczna Huberta w powiązaniu z bardzo dobrze rozumiejącą się sekcją rytmiczną zespołu przekłada się na piękne kompozycje, które można określić terminem z gatunku muzyki World MusicRepertuar to w większości autorskie kompozycje podparte coverami w ich własnych niepowtarzalnych aranżacjach. Podczas 6 lat aktywności artysta zagrał solowo oraz z zespołem ok. 800 koncertów w Polsce jak i za granicą (kluby, plenery), gdzie m.in supportował takie gwiazdy polskiej sceny jak Bajm, LemOn, Feel, Anię Dąbrowską czy Andrzeja Krzywego z zespołem De Mono. Występował na dużych scenach największych festiwali w Polsce takich jak: Suwałki Blues Festiwal, Gdynia Blues Festiwal, Rawa Blues w Katowicach, Jimiway Festiwal czy Olsztyńskie Noce Bluesowe. Artysta ma za sobą dwie europejskie trasy koncertowe (Niemcy, Holandia, Francja, Włochy,Czechy).

Nie Strzelać Do Pianisty:

Maciej Knop - ur. 18 listopada 1989 w Częstochowie gitarzysta, wokalista, kompozytor i aranżer. Swoją muzyczną drogę rozpoczął w rodzinnej Częstochowie, gdzie uczęszczał do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia. Od lipca 2017 gitarzysta zespołu Stare Dobre Małżeństwo.

Mikołaj Lisowski - producent, perkusista; absolwent I i II stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej w Lesznie w klasie perkusji klasycznej. Współpracuje z zespołami: Älskar, Skrzynka Ryżu, Koniugacja. Na co dzień student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Kacper Pietrzyk - absolwent akademii muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej w specjalności gitara basowa oraz uniwersytetu Jana Kochanowskiego na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Muzyk, instrumentalista lubiący poruszać się w stylach pop, soul, funky, jazz fusion. Współpracował m.in: Kasia Wilk ,Krzysztof „KASA” Kasowski, Ola „ALEXANDRA” Jabłonka, MEZO, Bibobit, Fresh&Fanki, Kasia Rośćińska.

Sprawdź także...