Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO - Kalisz 2018

Silent Disco

Cicha impreza w centrum miasta.

Silent Disco

Każdy uczestnik dostaje parę bezprzewodowych słuchawek dzięki którym można słuchać muzyki. 3  DJ-ów graja jednocześnie na 3 osobnych kanałach, co sprawia że każdy może słuchać muzyki na którą ma w danej chwili ochotę. Nie podoba ci się muzyka puszczana przez pierwszego dj-a? Po prostu przełączasz na drugi lub trzeci kanał. 

Wyobraź sobie, że jesteś otoczony przez setki osób, które tańczą i śpiewają, ale nie słychać muzyki! Wyobraź sobie, że słyszysz grupę ludzi śpiewających równocześnie dwie lub trzy różne piosenki. SD jest niezapomnianym i wyjątkowym przeżyciem.

Jakie dźwięki i kogo usłyszycie w słuchawkach?

Spdp (Analogsite) - wielbiciel ciepłych brzmień nu soulowych, soulfullowych, jak i przyjemnych nu jazzów, breaków, po piekielnie połamanych broken beatów, afrobeatów, bassów. Oprócz rezydentury we wrocławskiej Kamforze czy Salvadorze, grał imprezy wspólnie m.in. z: Ben Westbeech, Envee, Maceo Wyro, Burnen Reynoldsem, Prześnikiem, Danielem Drumz'em, Teskko, Good Paulem.

Jura - Kaliszanie mogą go znać najlepiej z ekipy Grubego Czwartku. Tłuste bity, mocna perkusja, dużo elektroniki i agresywne teksty. Szykujcie się na połączenie starszego, klasycznego rapu z nowymi, elektronicznymi brzmieniami, dzięki czemu każdy - starszy czy młodszy - fan hip-hopu znajdzie coś dla siebie.

Dylan - klasyczny pewniak i disco lat 90'. Muzyczne wspomnienia z czasów tak pięknych i tak odkrywczych, kiedy muzyka i rozrywka rozwijały skrzydła, i porywały kolejnych imprezowiczów. Kasety, video nagrywane z MTV przez 4 godziny bez przerwy i gustowne ciuchy. Nie brakuje Wam czasem tego?

Sprawdź także...