Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO - Kalisz 2018

Bezpłatny kurs sędziego kettlebell lifting

Szkolenie certyfikowane przez International Union of Kettlebell Lifting.

Bezpłatny kurs sędziego kettlebell lifting

Szkolenie poprowadzą:

Agnieszka Korol (kierownik kursu) - sędzia międzynarodowy IUKL

Artur Sasik (Ukraina) - sędzia międzynarodowy IUKL

Lech Leon Kledzik - sędzia związkowy IUKL

Anna Rogóyska - sędzia zwiazkowy IUKL

Kalisz, ul. Piskorzewie 10, 2 piętro.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny dla wszystkich chętnych. Uprawnienia sędziowskie mogą otrzymać jedynie członkowie Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Osoby nie będące członkami, a chcące otrzymać uprawnienia, powinny przed szkoleniem wpłacić składkę członkowska za 6 miesięcy – 30 zł (5 zł za miesiąc) na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Półroczna składka członkowska od 23 czerwca” 

Osobom posiadającym już uprawnienia sędziowskie organizatorzy przypominają o konieczności ich odnawiania (bezpłatnie) przez udział w szkoleniach i seminariach co pół roku).

Egzamin: egzamin praktyczny następnego dnia (24 czerwca 2017) podczas VI Mistrzostw Polski Kettlebell Lifting w Kaliszu. Uczestnicy szkolenia będą musieli asystować sędziom „na pomostach”, zaangażować się w prace biura zawodów lub wystartować w zawodach (dopuszczalny jest również start poza konkursem).

Więcej informacji, zapisy, rezerwacja udziału (imienię, nazwisko i nr telefonu): na mail biuro@kettlebell.org.pl lub telefonicznie: 660 786 972, 58 300 40 50.

Sprawdź także...