Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Ceremonia Dźwięku Mis Kryształowych

Koncert relaksacyjny przy dźwiękach mis kryształowych, mis tybetańskich, monokurantów, bębnów szamańskich, grzechotek, dzwonków koshi, tingshe, kija deszczowego, sansuli, didgeridoo, to czas dla Waszej duszy i ciała.

Ceremonia Dźwięku Mis Kryształowych

Poczuj swoje wnętrze, skupiając swoją uwagę na sercu. Połącz się ze swoją Boskością i mocą twórczą. Poczuj jak uzdrawiająca wibracja Mis Kryształowych likwiduje wszystkie napięcia w Twoim ciele i umyśle. Ich koncert nie jest tylko wydarzeniem muzycznym. Przede wszystkim jest to bardzo intensywne, głębokie oczyszczanie na planie fizycznym, mentalnym i duchowym. Grają bardzo mocno, dostosowując się pod energię danej grupy. W związku z tym koncert nie jest zalecany dzieciom, kobietom w ciąży, epileptykom. Dźwięk Mis Kryształowych działa na komórki przebijając się przez wszystkie blokady, uwalniając emocje, synchronizując półkule mózgowe. Dzięki tym procesom możecie uwolnić to, co Wam nie służy i z nową świeżą energią ruszyć w świat. Energię tą można spożytkować w nawiązaniu nowych relacji, w pracy, w podjęciu ważnej decyzji itp. Misy mają moc uzdrawiania kręgosłupa, serca oraz całego układu odpornościowego. Dźwięki Mis przyspieszają regenerację organizmu po przebytych operacjach, zabiegach itp. Dodatkowo uspokajają i wpływają korzystnie na metabolizm organizmu.

Przeciwwskazaniami do udziału w koncercie są: ciąża, posiadanie rozrusznika serca, epilepsja, dzieci od 15 do 18 roku życia za zgodą rodziców.

Konieczne - potwierdzenie uczestnictwa. Możecie to zrobić wysyłając maila na: irn@instytutnoble.pl lub rezerwując swój udział telefonicznie: 795-961-238.

Ilość miejsc ograniczona. Osoby zapisane na listę uczestników mają pierwszeństwo w udziale na koncercie. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania koncertu w przypadku gdy nie zbierze się minimum 10 osób.

Przyjdźcie na miejsce ok 15 minut wcześniej. Pamiętajcie żeby zabrać ze sobą dla własnej wygody luźny strój, matę oraz coś do przykrycia (śpiwór).