Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Kaliski Nocny Półmaraton Szlakiem Bursztynowym

Wspólna inicjatywa Policyjnego Klubu Biegacza KMP Kalisz, Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu oraz Miasta Kalisz.

Kaliski Nocny Półmaraton Szlakiem Bursztynowym

Na supermaraton.kalisz.pl możemy przeczytać: "Nie lada gratka szykowana jest dla biegaczy w Kaliszu, mianowicie Edyta Mraciniak na swoim profilu fb podzieliła się taką oto wiadomością: „w przygotowaniu jest Nocny Kaliski Półmaraton Szlakiem Bursztynowym, który planujemy zorganizować 21 lipca, a dokładnie w nocy z 21 na 22 lipca w Kaliszu [...]." Dalej mamy informację o tym, że organizatorzy dopinają ostatnie szczegóły organizacyjne, regulaminowe i kosztorysowe. Zapisy na bieg natomiast ruszyły już w marcu, podajemy Wam link aktywny, aby się zapisać, należy się też zalogować: https://foxter-sport.pl/i-kaliski-nocny-polmaraton-szlakiem-bursztynowym-2018

  1. Trasa i dystans: – ok. 21,0975 km. Trasa będzie posiadać atest PZLA, wyznaczona zostanie ulicami Kalisza: Hala Arena Kalisz – ul. Prymasa Wyszyńskiego, Al. Ks. J. Popiełuszki, Armii Krajowej, M. Skłodowskiej-Curie, Al. Wojska Polskiego, Wrocławska w kierunku COSSW (z nawrotem za ośrodkiem COSSW), Wrocławska w kier. Galerii Amber, Podmiejska, Miast Partnerskich, Trasa Bursztynowa (z nawrotem przed ul. Łódzką), powrót do ul. Wrocławskiej, Al. Wojska Polskiego, Skłodowskiej-Curie, Armii Krajowej, Al. Ks. J. Popiełuszki i ul. Prymasa Wyszyńskiego do Mety, zlokalizowanej w rejonie Hali Arena Kalisz (Dobrzec). Trasa będzie oznaczona co kilometr. Od godz. 20.30 do godz.00.00 – trasa będzie zamknięta dla ruchu kołowego.

Sprawdź także...