Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Kąpiel w dźwiękach mis kryształowych

Koncert relaksacyjny przy dźwiękach mis kryształowych, mis tybetańskich, gongu, monokurantów, bębnów szamańskich, grzechotek, kamertonów, dzwonków koshi, tingshe, kija deszczowego, sansuli, ocean drum, spring drum to czas dla Waszej duszy i ciała.

Kąpiel w dźwiękach mis kryształowych

Przeciwwskazaniami do odbycia koncertu są: ciąża, posiadanie rozrusznika serca, epilepsja, dzieci do 15 roku życia za zgodą rodziców.

Ilość miejsc ograniczona. Osoby zapisane na listę uczestników, które dokonały przelewu na konto, mają pierwszeństwo w udziale na koncercie. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zapisy wcześniej, a w przypadku rezygnacji organizatorzy proszą o informację. Zastrzegają sobie prawo odwołania koncertu w przypadku gdy nie zbierze się minimum 8 osób. Jeśli koncert zostanie odwołany, pieniądze zostaną zwrócone na konto. W momencie gdy uczestnik nie pojawi się na koncercie z własnego powodu, pieniądze nie zostaną zwrócone (chyba, że poinformuje o tym najpóźniej trzy dni przed planowanym koncertem). Organizatorzy prosimy również o przybycie na miejsce ok 15 minut wcześniej. Spóźnialscy nie będą wpuszczani na salę, aby nie zakłócać energii grupy. Pamiętajcie żeby zabrać ze sobą dla własnej wygody luźny strój, koc, lub poduszkę.

Cena: 50 zł płatność na konto do 20.02.2019r. W dniu koncertu płatne gotówką 60zł (jeśli będą wolne miejsca).

Dane do przelewu znajdziecie TU.

Sprawdź także...