Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Warsztaty Bachaty

Tricks & social z Dorotą i Krzysztofem.

Warsztaty Bachaty

Dorota i Krzysztof mistrzowie polski bachata stars polska 2015 oraz finaliści bachata stars international 2015. Jedni z najlepszych instruktorów w Polsce. Obecnie prowadzą Polską grupę World Hug Dance Project z choreografią Korke i Judith. Na warsztatach dzielą się doświadczeniem, wiedzą i pasją do tańca. Przygotowanie techniczne oraz kobiecość Doroty w połączeniu z wykształceniem muzycznym i charyzmą Krzysztofa dają niesamowite połączenie.

Dorota Jastrzębska- Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Przez 13 lat tańczyła disco, hip-hop i taniec klasyczny. Potem przyszedł czas na jazz, któremu pozostaje wierna do dziś, prowadząc zajęcia taneczne. Pierwsze spotkanie z salsą i bachatą ujęło jej serce do tego stopnia, że wraz z jazzem pochłonęły ją bez reszty. Ciężka praca zaowocowała kilkukrotnym mistrzostwem świata w disco i hip-hopie.

Krzysztof Juraszek- swoją przygodę z tańcem rozpoczął w roku 2010. Pierwsze taneczne kroki stawiał w rytmie salsy, jednak na początku roku 2011 zakochał się w Bachacie i od tego momentu się z nią nie rozstaje.

W roku 2012 wygrał Mistrzostwa Polski na „Bachata Stars Polska 2012″ i w tym samym roku reprezentował kraj na „Bachata Stars Europa” odbywające się w Norwegii.

Wykształcenie muzyczne to solidna podstawa i ogromna pomoc w rozumieniu muzyki, którą zawsze stara się czuć i interpretować w tańcu.

Szczegóły związane z płatnościami znajdziecie TU.

źr. facebook