Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO - Kalisz 2018

E-marketing – skuteczna ekspansja zagraniczna

Bezpłatne szkolenie w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

E-marketing – skuteczna ekspansja zagraniczna

Chcesz tworzyć efektywne przekazy reklamowe na Facebooku i innych portalach społecznościowych? Szukasz skutecznych narzędzi pozyskiwania Klientów w Internecie Chcesz poznać techniki i narzędzia marketingu internetowego oraz nauczyć się ich stosować? Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z praktycznymi aspektami marketingu internetowego. Szkolenie pokaże jak zdefiniować grupę odbiorców, jakich narzędzi marketingowych użyć, aby efektywnie prowadzić promocję firmy on-line, dotrzeć do klientów za granicą i zwiększać sprzedaż w Internecie. Szkolenie przygotowane jest dla osób działających aktywnie w Internecie, jak i tych, którzy dopiero zaczynają wykorzystywać Internet, jako medium promocji. W celu osiągnięcia najlepszych efektów szkolenia obowiązkowe jest posiadanie własnego sprzętu komputerowego.

Szkolenie poprowadzi Artur Jabłoński, konsultant ds. e-marketingu i szkoleniowiec. Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu efektywnych kampanii reklamowych w Internecie. 

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie elektronicznego formularza TUTAJ, gdzie znajdziecie także więcej informacji szczegółowych o szkoleniu oraz prowadzącym.