Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Ferie z programowaniem

Kursy programowania aplikacji webowych i sztucznej inteligencji - ferie zimowe 2018 Kalisz

Ferie z programowaniem

Fundacja Rozwoju Inicjatyw Kreatywnych organizuje dwa nowe kursy programowania dla młodzieży z Kalisza i okolic w okresie nadchodzących ferii zimowych. Uczestnicy zajęć przez pięć dni będą mogli pracować z doświadczonymi programistami i nauczyć się tworzyć aplikacje webowe lub / oraz poznać praktyczne podstawy programowania sztucznej inteligencji języka Python!

Kursy przewidziane są dla młodzieży ponadgimnazjalnej i gimnazjalnej i będą prowadzone od podstaw - nie wymagają od uczestników wiedzy na temat programowania. 

Kurs “Podstawy programowania aplikacji webowych” zapozna uczestników z praktycznymi podstawami programowania stron i aplikacji internetowych. Po zakończeniu zajęć uczestnicy będą potrafili tworzyć i publikować własne interaktywne projekty internetowe.

Kurs “Wstęp do sztucznej inteligencji i programowania w języku Python” zaznajomi uczestników z podstawami popularnego języka Python, podstawami tworzenia nowoczesnych aplikacji z interfejsami okienkowymi oraz zasadami działania sieci neuronowych i ich wykorzystania np. do rozpoznawania pisma czy zdjęć

Kursy poprowadzą: 

Dominik Kościelak – programista,  współautor programu Od Zera Do Hakera oraz darmowej platformy szkoleniowej hackingheroes.org

Dr Jarosław Kochanowicz - posiadacz doktoratu ze sztucznej inteligencji (NanyangTechnological University, Singapur),magister informatyki (Uniwersytet Jagieloński, Kraków), wieloletni programista.

Oba kursy odbędą się w Kaliszu podczas ferii zimowych. Każdy z kursów potrwa 5 dni. Chętni będą mogli uczestniczyć w obu kursach lub w jednym z nich. Każdy kurs zakłada pracę przez 2 godziny dziennie.

Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są pod adresem: https://www.hackingheroes.org/pl/ferie-z-programowaniem/

Sprawdź także...