Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Jak rozbroić bombę? - warsztaty dla rodziców

Celem warsztatu jest nauka zatrzymywania powstałego w ciele pobudzenia pod wpływem złości, gniewu po to, aby dać sobie możliwość refleksji nad wyborem adekwatnego sposobu jej wyrażania.

Jak rozbroić bombę? - warsztaty dla rodziców

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli chcesz: przyjrzeć się swoim przekonaniom na temat złości, agresji, nauczyć się identyfikować czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, które wyzwalają w Tobie złość, nauczyć się redukować pobudzenie fizjologiczne w ciele towarzyszące złości, nauczyć się identyfikować myśli wyzwalające złość oraz formułować takie, które posłużą powstrzymywaniu gwałtownych reakcji, zachowań podejmowanych pod wpływem złości.

ZAPISY: 608 572 282, karolina.debska@op.pl Ilość miejsc ograniczona.

PROWADZĄCE: 

Karolina Dębska-Stępień - psycholog, trener Familylab Polska. Ukończyła roczną Szkołę Trenerów Treningu i Warsztatu Psychologicznego Moniki Sowickiej oraz roczny cykl szkoleń w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Odbyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Studium Terapii Rodzin, 2-letnie szkolenie w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii oraz liczne szkolenia w obszarze pracy psychoterapeutycznej z dziećmi i młodzieżą. Pracowała w poradniach w Warszawie, Sieradzu i Kaliszu, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną i grupową z dziećmi i nastolatkami. Odbyła kurs trenerski dla realizatorów „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców” oraz cykl szkoleń w ramach programu „Dobry Rodzic – Dobry Start”. Prywatnie żona i mama.

Sylwia Dziedziczak - specjalista psychoterapii uzależnień, obecnie po drugim roku szkolenia z systemowej terapii rodzinnej w WTTS. Uczestniczka licznych kursów organizowanych przez PARPA, ETOH, KLANZA, KARAN. Odbyła także półroczne szkolenie z terapii poznawczo-behawioralnej. Trener Treningu Zastępowania Agresji ART-A. Goldsteina jako metody ochrony przed agresją, przemocą i uzależnieniem. Ma bogate doświadczenie w prowadzeniu grup psychoedukacyjnych, rozwojowych i terapeutycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz grup terapeutycznych dla DDA, DDD. Prowadzi specjalistyczne szkolenia na temat uzależnień i przemocy dla określonych grup zawodowych. Była pracownikiem Punktu Konsultacyjnego ds. Narkomanii, wychowawcą i kierownikiem świetlicy socjoterapeutycznej dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Pracowała także w Dziennym Oddziale Leczenia Uzależnień dla młodzieży w Szczypiornie. Obecnie od kilku lat związana ze Specjalistyczną Przychodnią Multimed, jest kierownikiem Odwykowego Oddziału Dziennego Multimed. Pracuje także we własnym gabinecie psychoterapii.

Sprawdź także...