Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Klub Wystąpień Publicznych

KWP przeznaczony jest dla młodzieży ze starszych klas podstawowych (występują już piątoklasiści) a także szkół ponadpodstawowych. Dobrze bawią się też z nimi dorośli. Zatem nie ma ograniczeń wiekowych.

Klub Wystąpień Publicznych

Pierwsze spotkanie Klubu Wystąpień Publicznych w 2018 roku. Tym razem porozmawiać będzie można o edukacji i nauczycielach. "Czy surowy nauczyciel to dobry nauczyciel?" Oczywiście nie zabraknie wystąpień spontanicznych, a także zabaw językowych. Ponoć będzie też ciasto. Przyjdź! Posłuchaj! Powiedz co myślisz!

No i oczywiście zaproś swoich znajomych!

Jeżeli chcesz poznać zasady dobrych wystąpień, poćwiczyć w przyjaznej, luźnej atmosferze pod okiem zaproszonych gości, zobaczyć jak to robią inni, podzielić się swoimi uwagami - PRZYJDŹ! Żaden temat nie jest im obcy. Rozmawiają o wszystkim - o rzeczach poważnych i zabawnych, trudnych i lekkich. Ćwiczą wystąpienia przygotowane jak i spontaniczne, krótkie i dłuższe. Przygotowują się do debat oksfordzkich. Dodatkowo oswajają się z mikrofonem, kamerą i publicznością. Każdy mówca otrzymuje cenne uwagi na temat mocnych stron swojej wypowiedzi jak i tego co warto poprawić. Nawzajem motywują się do ciągłej pracy i rozwoju.

Umiejętność wystąpień publicznych przydaje się nie tylko w szkole czy pracy ale również w życiu prywatnym, gdy rozmawiacie z rówieśnikami, przedstawiacie swoje racje, prowadzicie videobloga czy negocjujecie z rodzicami.

Nawet osoby nieśmiałe, które nie chcą występować publicznie mogą brać czynny udział w spotkaniach kontrolując czas wystąpień, poprawność gramatyczną czy podsuwając cenne argumenty. Klub Wystąpień Publicznych to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i poznania wielu ciekawych osób.

Spotkania Klubu Wystąpień Publicznych są realizowane w oparciu o scenariusz i zasady TOASTMASTER INTERNATONAL, organizacji, która jest liderem w zakresie wystąpień publicznych i kształtowania postaw liderskich. Współpracujemy z Klubem Wystąpień Publicznych z Warszawy prowadzonym przez Young Talent Management - współorganizatorów debat oksfordzkich na Uniwersytecie Warszawskim.