Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Kranoprzejęcie

Kormoran w Pianie, opowieści, smakowanie i konkursy.

Kranoprzejęcie

Gdy zastanawiali się jaki browar zaprosić na pierwsze kranoprzejęcie w 2019r - pomyśleli styczeń... Święto Porteru Bałtyckiego, a jaki porter przez najdłuższy czas cieszył się ogromną popularnością? Skojarzenie było jedno: Browar Kormoran. Browar ten jest bardzo popularny od wielu lat, słynie też z ogromnej ilości nagród za swoje piwa, a pierwszą już w 1994 roku. Witbier jest drugim najlepszym na świecie w rankingu RateBeer, a słynne Imperium Prunum jest nadal numerem jeden w kategorii Porter Bałtycki. Z okazji zbliżającego się Święta Porteru, z kranu poleje się beczka Imperium Prunum.

"Nasze produkty powstają zgodnie z dawnymi technikami warzenia. Ich jakość tworzą starannie wybrane składniki i doświadczenie naszych piwowarów, którzy nie szczędzą wysiłków, aby zadowolić oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowanych degustatorów. Nie warzymy „piw dla każdego”! Nasze piwa są unikatowe, inne, naturalne, tradycyjne, wyraźne… Są dla pasjonatów takich jak my: eksperymentujących, stale poszukujących nowych smaków, wymagających. Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo swoje ulubione, niepowtarzalne piwo. "

18.01 w piątek będziecie mieli okazję porozmawiać osobiście na tematy związane z browarem i piwem, a wisienką na torcie będzie oczywiście kieliszeczek sztosa.

Co jeszcze na kranach? Na pewno klasyki jak Kormoran Jasny, znajdziecie też coś mocniej nachmielonego i coś słodszego z dodatkiem owoców, aby każdy był zadowolony. Starym obyczajem znajdą się dla Was również jakieś fanty w loterii.