Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Szkolenie: Muzyka i ja

Zajęcia skierowane do nauczycieli w pierwszych etapach edukacji (żłobek, przedszkole, szkoła), terapeutów, animatorów kultury i studentów. Od uczestników nie jest wymagane doświadczenie muzyczne.

Szkolenie: Muzyka i ja

Celem szkolenia jest kształtowanie umiejętności aktywnego słuchania muzyki w zabawach, tańcach, oraz poprzez grę na instrumentach z wykorzystaniem metody Batii Strauss. Uczestnik warsztatów doświadczy założeń metody Aktywnego Słuchania Muzyki wg B. Strauss, przejdzie kolejne etapy pracy z utworem, pozna różne formy aktywności dzieci w sferze edukacji muzycznej, pozna możliwości wykorzystania metody w terapii, rozwinie umiejętność gry na instrumentach Orffowskich, skonstruuje własne instrumenty do gry, wykorzysta bum bum rurki, pozna możliwości wykorzystania metody w codziennej pracy dydaktyczno - wychowawczej. Każdy z uczestników otrzyma skrypty warsztatowe zawierające: zagadnienia metodyki ASM, przykładowe opracowania utworów muzycznych Batii Strauss, muzyczne inspiracje do Aktywnego Słuchania Muzyki oraz zaświadczenia ukończenia warsztatów.

Warsztat standardowo zaplanowany jest na 10 h dydaktycznych (7,5 h zegarowych). Należy zabrać ze sobą swobodny strój i obuwie, tak by wygodnie było każdemu z Was działać z muzyką i ruchem.

ZGŁOSZENIA przyjmowane tylko mailowo na adres: szkolenia.funimki@gmail.com

Aby się zapisać: wyślij wiadomość z: DATĄ i MIEJSCEM SZKOLENIA, IMIENIEM i NAZWISKIEM, NUMEREM TELEFONU. Wykonaj przelew: mBANK, nr konta:93 1140 2004 0000 3002 7713 6807, Grupa Szkoleniowa FUNimki Agata Gawinecka , tytuł przelewu: Data + miasto (najpóźniej na 14 dni przed szkoleniem- inaczej rejestracja będzie ANULOWANA).