Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

W świecie dziecięcych emocji

Spotkanie psychoedukacyjne dla rodziców i opiekunów (rodzice, opiekunowie, babcie, dziadkowie, ciocie, wujkowie) małych dzieci (do 6 roku życia).

W świecie dziecięcych emocji

Emocje są nieodłącznym elementem życia. Nie ma dobrych czy złych emocji – one po prostu są, pojawiają się pod wpływem tego, czego doświadczamy w relacjach z innymi ludźmi, ze światem. Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli chcesz bardziej świadomie reagować na emocje swojego dziecka, z akceptacją i zrozumieniem towarzyszyć mu w tym, co przeżywa, wspierać go w nazywaniu i myśleniu o tym, co czuje, dowiedzieć się, w jaki sposób Twoje reakcje na emocje dziecka wpływają na jego poczucie własnej wartości.

ZAPISY: 608 572 282, karolina.debska@op.pl

Ilośc miejsc ograniczona.

PROWADZĄCA: Karolina Dębska-Stępień, Psycholog, trener Familylab Polska. Ukończyła roczną Szkołę Trenerów Treningu i Warsztatu Psychologicznego Moniki Sowickiej oraz roczny cykl szkoleń w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Odbyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Studium Terapii Rodzin, 2-letnie szkolenie w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii oraz liczne szkolenia w obszarze pracy psychoterapeutycznej z dziećmi i młodzieżą. Pracowała w poradniach w Warszawie, Sieradzu i Kaliszu, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną i grupową z dziećmi i nastolatkami. Odbyła kurs trenerski dla realizatorów „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców” oraz cykl szkoleń w ramach programu „Dobry Rodzic – Dobry Start”. Prywatnie żona i mama.