Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Zbieramy Fanty dla Wigilii na Kaliskim Rynku

Organizatorzy zapraszają do wsparcia IV Charytatywnej Giełdy Rozmaitości, Kiermaszu Świątecznego oraz Licytacji na rzecz pomocy podopiecznym Wigilii na Kaliskim Rynku.

Zbieramy Fanty dla Wigilii na Kaliskim Rynku

W tym roku podopiecznymi kaliskiej wigilii są Karolek, Wiktoria, Michała, Michał-Piotr i Szymon. Całkowity dochód ze wszystkich "wigilijnych" działań wesprze właśnie tę piątkę bohaterów.

IV CHARYTATYWNA GIEŁDA ROZMAITOŚCI

Każdy z nas posiada w domu różnego rodzaju rzeczy, które nie są nam już potrzebne a mogą przydać się innym ... ( zabawki, książki, gry, płyty, ozdoby itp.) Organizatorzy zachęcają do przedświątecznych porządków, chętnie przyjmą niepotrzebne Wam już rzeczy, w dobrym oczywiście stanie.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Jeśli macie zdolności plastyczne i potraficie zrobić piękne ozdoby to możecie wesprzeć Kiermasz Świąteczny, który będzie towarzyszył Giełdzie Rozmaitości. Włączył się już w tę akcję Młodzieżowy dom Kultury.

LICYTACJE

Każdej imprezie towarzyszącej oraz imprezie głównej na Kaliskim Rynku co roku towarzyszą licytację. Jeśli macie Państwo ciekawe rzeczy nadające się na licytację, organizatorzy będą niezwykle wdzięczni za ich przekazanie, ponieważ bardzo duża część pieniędzy zebranych podczas "wigilijnych" wydarzeń pochodzi właśnie z licytacji. Mogą to być gadżety, zabawki, vouchery, bilety, karnety, rękodzieło, ozdoby i właściwie wszystko, co uznacie Państwo za ciekawe do zlicytowania.

Wszystkie fanty zbierają do 13 grudnia. Zbiórka w Fundacji Bread Of Life, ul. Śródmiejska 24 a ( wejście od ul. Fabrycznej), w każdy wtorek, środę i czwartek w godz. od 9.00 - 16.00 oraz w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Fabryczna 13-15, od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 20.00.

Istnieje też możliwość odbioru fantów po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Ola - tel. 536 232 825

Organizatorzy wydarzeń dziękują za każdą pomoc, każda przekazana rzecz to kolejne pieniądze na leczenie podopiecznych Wigilii.

Jeśli nie możecie być na "wigilijnych" imprezach, a chcecie wesprzeć podopiecznych Wigilii, można przekazać datek na konto - 40 1090 1346 0000 0001 1420 0591 z dopiskiem wigilia na kaliskim rynku / Fundacja Bread of life, ul.Śródmiejska 24 a, 62-800 Kalisz lub na stronie: www.zostananiolem.pl 

Sprawdź także...