Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Reggae Na Piaskach

Odbywający się już od 17. lat w Ostrowie Wielkopolskim Festiwal Reggae na Piaskach jest jedną z najpopularniejszych w Polsce imprez plenerowych promujących najbardziej wartościowe dokonania polskiej i zagranicznej kultury reggae.

Podczas 17. edycji Reggae na Piaskach wystąpią: Stephen Newland & Jafia (POL/JAM), Strojnowy, Eastwest Rockers, Bethel, The Bartenders.

Do 11. Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka zakwalifikowane zostały następujące zespoły: JEMIAYKA, JMS BAND, MYASTA, REGGAESIDE , ROCH. Wystąpi także laureat Konkurs z 2016 roku: Sari Ska Band.

Na Piaski Clash II zawodnicy zmierzą się w improwizowanej melodeklamacji w rytm specjalnie przygotowanych riddimów. Nawiązując do klasycznej jamajskiej formuły soundclash, w piątkową noc mikrofon będzie przechodził z rąk do rąk, a nawijacze będą walczyć o szacunek i hałas od publiczności.

„Mała Jamajka” na Piaskach - warsztaty i degustacje oryginalnej kuchni karaibskiej, jamajskie opowieści o wyspie reggae polskiego rezydenta, wystawa znakomitych fotografii z ojczyzny Boba Marley’a, a także wyrafinowana selekcja najlepszych jamajskich tunów. To wszystko i jeszcze więcej złoży się na „Małą Jamajkę”, która w tym roku zawita na Reggae na Piaskach. 

Bilety do nabycia tutaj: http://www.reggaenapiaskach.pl/bilety/

Reggae Na Piaskach - program:

Polak na Jamajce

Polak na Jamajce

Spotkanie z Tomaszem Ładą z najamajke.pl.

21.07 - 22.07 g.: 07:00 / Ostrów Wlkp.
Piaski Clash #2

Piaski Clash #2

Dwie zasłużone dla sound systemowej sceny postacie: Junior Stress i Kuba1200, przygotowały pojedynek młodych głosów, nieznanych jeszcze szerzej na scenie zawodników.

21.07 g.: 18:00 / Ostrów Wlkp.
K-Jah Sound

K-Jah Sound

Krystian K-Jah Walczak, producent, kompozytor, dj, muzyk oraz realizator dźwięku. Podczas Piaski Clash II zadba o podkłady, a tej samej nocy, wraz z gośćmi, zaprosi na taneczną selekcję najlepszych jamajskich tunów.

21.07 g.: 18:00 / Ostrów Wlkp.
Bethel

Bethel

10-lecie zespołu na Piaskach.

22.07 g.: ?? / Ostrów Wlkp.
Strojnowy

Strojnowy

Nowy projekt Piotra „Struny” Strojnowskiego, współzałożyciela i pierwszego wokalisty Daabu.

22.07 g.: ?? / Ostrów Wlkp.
The Bartenders

The Bartenders

Gorące rytmy ich muzyki potrafią porwać do tańca każdego. Mają na swoim koncie współpracę z międzynarodowymi gwiazdami ska, z polskimi prekursorkami gatunku – Alibabkami oraz świetnie przyjętą płytę o wiele mówiącym tytule „Poles are movin\'!”.

22.07 g.: 17:00 / Ostrów Wlkp.
Eastwest Rockers

Eastwest Rockers

Na polskiej scenie reggae/dancehall istnieją już ponad 12 lat. Po 4 latach przerwy w działalności - wracają.

22.07 g.: 18:00 / Ostrów Wlkp.