Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

André Rieu. Amore – mój hołd dla miłości

Retransmisja koncertu w wykonaniu André Rieu i Jego Orkiestry Johanna Straussa z solistami z całego świata.

André Rieu. Amore – mój hołd dla miłości

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoimi muzykami, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. 

To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Koncert, który obejrzymy będzie przeniesieniem na ekran kinowy spektaklu, który odbędzie się w Maastricht, na żywo, 07 lipca, a więc gratka nie lada, że tak szybko i my będziemy mogli nasycić się pięknem muzyki w wykonaniu zespołu muzyków pod kierownictwem Pana Rieu.  

André Rieu: „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej...

Z okazji tego wyjątkowego koncertu André oferuje niezwykłą możliwość złożenia jedynej w swoim rodzaju dedykacji miłosnej. Każdy z widzów będzie mógł zadedykować walca swojej ukochanej osobie. André osobiście wybierze jedną dedykację i ogłosi zwycięzcę podczas koncertu.

Czas trwania ok. 145 minut (w tym jedna przerwa)

źr. facebook