Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO - Kalisz 2018

Fisz Emade Tworzywo

Koncert duetu hip-hopowego Fisz i Emade na urodzinach Starej Przepompowni.

Fisz Emade Tworzywo

Fisz Emade w ciągu ostatnich 15 lat wydali 10 płyt utrzymanych w bardzo różnorodnej stylistyce. Jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienia i miękkie teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj, bracia stale eksperymentują, starają się jednak by wszystkie ich produkcje łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. Występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami. Ich płyta „Mamut”, wydana w 2014 roku, to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również laureatem Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa.

21. października 2016, FISZ EMADE TWORZYWO powrócili z nową płytą „Drony”, która w miesiąc po premierze uzyskała status Złotej Płyty a pół roku później Platynowej.

Bilety do nabycia na miejscu oraz tutaj: https://www.bilety24.pl/koncert/fisz-emade-tworzywo-ostrow-wielkopolski-stara-przepompownia-32583?id=159557

Sprawdź także...