Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Grubson - koncert

Koncert w Starej Przepompowni. Podana godzina to czas otwarcia drzwi klubu, koncert odbędzie się później.

Grubson - koncert

Pierwsza styczność GrubSona z kultura Hip-Hop & Rap odbyła się w 1993r. Zawdzięcza to swemu starszemu bratu – Hudemu , który promował tę niesamowitą kulturę w rodzinnym mieście Rybnik, prowadząc pierwsze imprezy tzw. „Rapoteki” z kaset magnetofonowych. Grubson zaczął działać w tym kierunku na przełomie 1997/1998 roku kiedy to powstała ekipa „Po-3na Różnica” (Twórca, Max, Rav), gdzie tracki nagrywane były w piwnicy na szpule oraz na różnego rodzaju sprzęty grające (bumboxy itp.). Tomasz Iwanca to prosty chłopak z rybnickiego osiedla, który dzięki ciężkiej pracy stał się jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Gatunek L” to 4 album studyjny GrubSona, którego premiera odbyła się 29 wrzesinia 2017 roku. GrubSon to artysta, który wielokrotnie udowadniał, że potrafi łączyć różne gatunki muzyczne, tym razem przedstawia swoją najbardziej przemyślaną i spójną płytę, która stanowi jego największe muzyczne przedsięwzięcie w całej dotychczasowej karierze. Gościnnie na płycie pojawili się jego przyjaciele, Jarecki, oraz niezaprzeczalni międzynarodowi gracze – Szwed Promoe z Looptroop Rockers, oraz Nowojorczyk Chip-Fu z grupy Fu-Schnickens. Dodatkowo do płyty, poza wsparciem koncertującego z GrubSonem live bandu SANEPID, dograła się orkiestra „eM Band”.
„Gatunek L” to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów – pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze – pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, a za za mix i mastering Dj Eprom. Wydawnictwo ukazało się nakładem nowej wytwórni Supa’High Music oraz wydawnictwa Agora.

Rezerwacje Stolików: www.staraprzepompownia.plfb.com/klubstaraprzepompownia

Sprawdź także...