Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

KAMP!

Po potężnej jesiennej trasie koncertowej, KAMP! powracają z serią kolejnych koncertów, tym razem zamykając zimę i energetycznie wchodząc w okres wiosenny 2019.

KAMP!

Podana godzina to czas otwarcia drzwi klubu.

W muzyce Kamp! jest coś nieokreślonego. Nie pozwalające się łatwo opisać brzmienie, które zaskakiwało zarówno w balearycznym "Cairo" (Discotexas 2011), house'woym "Melt" (Brennnessel 2012) jaki surowym, elektronicznym "Baltimore" nadającym charakter całej EP przygotowanej dla nowojorskiej wytwórni Cascine. Wszystkie te wydawncitwa łączy niecodzienna łatwość do pisania melodii - coś, co w elektronice o popowym rodowodzie jest rzeczą niezbędną. Późnym latem ubiegłego roku, Kamp! zamknęli się w madryckim studio Red Bull, gdzie powstał zupełnie nowy materiał. Brudna, trochę anachroniczna i bardzo taneczna "Baltimore EP" została wydana nakładem Cascine Records, tworząc kolejny etepa w historii polskiego tria. Gdzie chłopaki są teraz w swojej muzycznej podróży? Sprawdźcie to.

"DARE", wydany w ubiegłym roku trzeci album zespołu całkowicie zmienił występy chłopaków, o czym warto przekonać się na własne oczy i uszy w jednym z jedenastu polskich miastach, które odwiedzą w lutym, marcu i kwietniu. Zespół pojawi się w miejscach, gdzie "DARE" na żywo jeszcze nie miał okazji zabrzmieć. Wydany we wrześniu "DARE" okazał się jedną z najciekawszych elektronicznych płyt 2018 roku, potwierdzając wyjątkową pozycję KAMP! na polskiej scenie muzycznej. Od blisko dekady to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych. KAMP! wydawali swoją muzykę za darmo, wyłącznie przez siec, kontakt z fani podtrzymując od pierwszych, wyprzedawanych na pniu koncertów. W 2012 roku ukazał się ich przełomowy debiut, zatytułowany po prostu "KAMP!". Płyta cieszyła się ogromnym powodzeniem, do dziś zespół sprzedał blisko 12 tysięcy egzemplarzy debiutu. Równocześnie z działalnością na polskim rynku, przyszedł sukces zagraniczny. Jako jedni z pierwszych, muzycy KAMP! zaczęli regularnie koncertować na zagranicznych festiwalach i imprezach showcase'owych. Mają za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.

źr. facebook

Sprawdź także...