Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Krzemiński Reunion Project

Jazz w Przepompowni. Wynik "muzycznego spotkania po latach" grupy znakomitych i doświadczonych muzyków, którzy od dłuższego czasu z powodzeniem istnieją na scenie jazzowej.

Krzemiński Reunion Project

Przez wiele lat zdobywali doświadczenie grając ze świetnymi i znanymi muzykami jazzowymi - z Polski i nie tylko - którzy zapraszali ich do współpracy. Niektórzy założyli również własne zespoły. Okazało się, że energia i potencjał tej grupy są tak duże, że Reunion Project przestał być jednorazowym projektem a stał się regularnym zespołem grającym koncerty i przygotowującym się do wydania płyty. Kwintet wykonuje głownie kompozycje Piotra Krzemińskiego, którego muzyka inspirowana jest nowoczesnym podejściem do jazzu, podróżami po świecie oraz starym dobrym "mainstreamowym" jazzowym brzmieniem. Indywidualność każdego z muzyków, a jednocześnie wzajemne zrozumienie oraz świetna muzykalność, nadają kompozycjom jeszcze ciekawszego charakteru. To opowieść o inspiracjach i doświadczeniach zebranych przez lata, dużo radości płynącej ze wspólnego grania oraz duża dawka dobrego jazzu.

Bilety on-line: https://www.bilety24.pl/koncert/krzeminski-reunion-project-jazz-ostrow-wielkopolski-stara-przepompownia-37009?id=178928

Piotr Krzemiński - trąbka, flugelhorn (skrzydłówka),

Michał Borowski - saksofon tenorowy,

Dariusz Petera - piano,

Andrzej Zielak - kontrabas,

Karol Domański - perkusja.

Sprawdź także...