Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

L.A.S. w Fanaberii

Lachowicz Audio System - Jacek Lachowicz (współzałożyciel kultowej Ścianki) to kompozytor, producent, klawiszowiec, a w przypadku L.A.S. także wokalista.

L.A.S. w Fanaberii

L.A.S. to skrót od Lachowicz Audio System. Jacek Lachowicz (współzałożyciel kultowej Ścianki) to kompozytor, producent, klawiszowiec, a w przypadku L.A.S. także wokalista – uruchomił ten szyld płytą „Szum” trzy lata temu. W Ostrowie zagrają po raz pierwszy - a po nicch taneczne afterparty.

Drugi album formacji pt. „Mieszany” kontynuuje zapoczątkowany na pierwszej płycie synt-popowy charakter piosenek. Znajdziemy tu 11 utworów, z których pierwszy pt. „To teraz” ukazał się jako singiel jeszcze w 2015r.

Brzmieniowo L.A.S. rozwija mocno elektroniczny klimat, wręcz taneczny, zaś tekstowo eksploruje obszary związane z umieszczeniem człowieka/bohatera w środowisku/przyrodzie.

Za współprodukcję odpowiedzialny jest – podobnie jak przy poprzednim albumie – Andrzej Izdebski. Gościnnie na płycie wystąpił Olek Klepacz (Formacja Nieżywych Schabuff).

Znakomite kompozycje i aranże to coś, czego w polskiej muzyce pop wciąż jest za mało. "Mieszanego" słucha się z przyjemnością. Muzycznie ta płyta nie ma słabych punktów.” – pisał o ostatnim wydawnictwie L.A.S.-u Jacek Świąder (wyborcza.pl), a my z radością zapraszamy na koncert, na którym usłyszycie ten właśnie materiał!

BILETY: przedsprzedaż na www.kultura.pax.pl 

Sprawdź także...