Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Latino Fever

Salsa, Bachata, Reggaeton, Funky.

Latino Fever

Gorączka latynoskich rytmów znów opanuje Klub Stara Przepompownia! Tej nocy w klubie zaroi się od gorących tanecznych klimatów salsa, bachata, kizomba, reggaeton, black music czy funk! Poczuj gorące rytmy salsy, bachaty i wielu innych tanecznych wątków! Będzie to doskonała okazja by znów poczuć zmysłowe rytmy np. kizomby lub bachaty.

Bądźcie gotowi na niespodzianki! Na scenie będzie Was wspierał Arek Salsa z Studio tańca Estrella. Pełny energii, zapalony tancerz promujący w Ostrowie i całej okolicy tańce latynoskie. Uczestnik licznych salsowych festiwali i warsztatów w kraju jak i zagranicą. Uczył się u najlepszych instruktorów takich jak Daniel Pancerz, Michal Kijowski, Eryk Januszyk. Główny nacisk kładzie na technikę, ale przede wszystkim skupia się na humorze i dobrej zabawie. Znany jest również z praktisow salsowych, które odbywają się w klubie jak i z animacji, prowadzonych na imprezach latino.

UWAGA !!! Specjalna lekcja kroku salsy dla par, którą poprowadzi dla Was Arek już od 21:30. Imprezę muzycznie napędzi DJ kRis.

Rozkład nocy:

21:00- otwarcie klubu

22:00-lekcja salsy dla par

23:00-23:30 lekcja kroku salsa

24:00-00:30 pokazy tańca

01:00-01:30 animacje free party

01:30-04:00 latino night