Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Marta Honzatko

Koncert w ramach 26. festiwalu Wszystko Jest Poezją.

Marta Honzatko

NIE DOKAZUJ MIŁY, NIE DOKAZUJ czyli historie miłosne Honzatko to sentymentalna podróż przez życie utkana z piosenek Marka GRECHUTY, Agnieszki OSIECKIEJ, Grzegorza TURNAUA, Jana WOŁKA, Kazika STASZEWSKIEGO w energetycznych i nowatorskich interpretacjach MARTY HONZATKO. Czasem wzruszający, czasem zabawny, czasem melancholijny koncert, który nikogo nie zostawi obojętnym.  

MICHAŁ RORAT (fortepian) 

Agata Półtorak /Michał Półtorak (skrzypce)

Maciej Półtorak (instrumenty perkusyjne) 

Wspólna przygoda muzyczna Michała i Marty w rozpoczęła się ponad 5 lat temu przy pracy nad spektaklem "Hemar w Chmurach" w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Porozumiewają się tym samym językiem scenicznym i muzycznym, a energia przyjaźni w życiu przenosi się na estradę i scenę. Za nimi kolejne projekty muzyczne, konkursy wokalne, spektakle, z pośród których wymienić należy recital "Nie tylko kobieta" w reżyserii Roberta Dorosławskiego oraz spektakl "Wesołe Miasteczko" w reżyserii André Hübnera-Ochodlo w całości stworzony z piosenek Agnieszki Osieckiej. Do ekipy dołączyło muzyczne rodzeństwo Póltorakow. Artyści na codzień związani z Piwnicą pod Baranami. 

Marta Honzatko - aktorka filmowa i teatralna. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Związana z Teatrem Mickiewicza od września 2012 r. Znana krakowskiej publiczności ze scen kabaretowych Lochu Camelot oraz Piwnicy pod Baranami. Odtwórczyni głównej roli w filmie Antoniego Krauze "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł" (Na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Listopad" w Mińsku nagrodzona za najlepszą główną rolę żeńską, a przez krytyków filmowych uznana za największe odkrycie filmu.) Śpiewa również aktorski rock alternatywny w projekcie "Honzatko Rozmontowana" (później "Honzator") stworzonym wspólnie z Michałem Zabłockim i Aleksandrem Brzezińskim.  

Bilety do nabycia w Forum Synagoga oraz na www.kultura.pax.pl

źr. facebook