Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Mistrzostwa Wielkopolski Pole Dance

Pierwsze oficjalne Mistrzostwa Wielkopolski Pole Dance w Ostrowie Wlkp.

Mistrzostwa Wielkopolski Pole Dance

Na scenie Klub Stara Przepompownia będzie można podziwiać sportową rywalizację połączoną z kobiecą zmysłowością, niesamowitą siłą i taneczno-akrobatycznymi umiejętnościami. Oficjalne otwarcie Mistrzostw odbędzie się w południe, gdzie po wyłonieniu zwycięzców, rozpocznie się afterparty. W Mistrzostwach mogą wziąźć udział osoby od 16 roku życia, które są kursantami Pole dance na terenie Wielkopolski i nie są instruktorami Pole dance, oraz innych form pochodnych związanych z Pole dance.

Przewidziane są 3 kategorie Mistrzostw:

- Pole dance p. średnio-zaawansowany

- Pole dance p. zaawansowany

- Exotic pole

Jedna osoba może wziąć udział zarówno w kategorii Pole dance p. średniozawwansowany lub zaawansowany oraz Exotic. Opłata wpisowego za każdą kategorię oddzielnie. Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania. Ocenie podlegać będzie przede wszystkim artystyczna forma pokazu: pomysłowość, strój, makijaż, muzyka i jej interpretacja, oryginalność choreografii, ekspresja, scenografia, a od strony technicznej: poziom trudność choreografii, wchodzenie i wychodzenie z pozycji, dynamika i siła, linia ciała (nie ma figur obowiązkowych).

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt przez ostrow@sensual-studio.pl (najpóźniej do dnia 12 listopada 2017r.). W odpowiedzi zostanie wysłana karta zgłoszeniowa, regulamin oraz wszelkie informacje odnośnie wymiarów sceny, wysokości, odległości między rurami oraz szczegółowych informacji odnośnie kategorii.

Maksymalna ilość uczestniczek w każdej kategorii wynosi 10. Opłata startowa wynosi 50 zł do 31 października, 70 zł do 12 listopada. Głównym jurorem będzie Berenika Nienadowska, niesamowicie utalentowana, mająca na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia sportowe.

Wkrótce informacje o sprzedaży wejściówek.