Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Osterdam Records presents SLG

Osterdam Records we współpracy z OCK mają zaszczyt zaprezentować wyjątkowego artystę, gwiazdę scen krajowych i zagranicznych - SLG

Osterdam Records presents SLG

SLG (Łukasz Seliga) to łódzki muzyk i producent. W chwili obecnej jest niewątpliwie jednym z czołowych minimal-tech-housowych live performerów w Polsce. Wypracował swój charakterystyczny styl łączący swobodnie surowość minimal techno z żywym, funkowym groovem i inspiracjami estetyką Glitch/IDM. Stara się unikać monotonii i zaskakiwać, zachowując przy tym konsekwentnie własne, rozpoznawalne brzmienie, także w jego produkcjach i występach nie ma miejsca na nudę, a można odnaleźć całą gamę różnorodnych nastrojów. Wydał wspólnie z 3 Channels Epkę „Split EP”. Debiutancką solową płytę "Quarter Past Eleven" recenzenci okrzyknęli "ekscytująco świeżą interpretacją głębokiego minimal-house", niemiecki magazyn Groove umieścił ją na 21 pozycji swej prestiżowej listy Top 50, znalazła się też w wielu DJ chart'ach. W znanej wytwórni Trapez z Kolonii wydał Epki „Nine Hours” oraz „Caffeine” - dzięki tym płytom zdobywa coraz większą reputację na europejskiej scenie techno. Owocuje to coraz częstszymi występami w najlepszych europejskich klubach takich jak m.in. Flex w Wiedniu, londyński T-Bar, Watergate w Berlinie, czy – poza Europą – w Colors Studio w Tokyo.

Dodatkowo na uwagę zasługuje widziany nie raz na Ostrowskiej scenie dj i producent muzyczny Bumi Phillips. Od kilkunastu lat prezentuje szeroki wachlarz brzmień od jazzu po taneczną elektronikę, używając płyt analogowych. W okresie tym występował w wielu klubach w Polsce, Londynie, Luxemburgu i Amsterdamie, obok postaci takich jak np: Ben Mono, Legowelt, DjPatrisia, Skalpel, Richard Sen (Padded Cell), Carl Cox, James Ruskin, Alexander Robotnick, Donnell Knox, oraz wielu, wielu innych. Artysta wytwórni Osterdam Records. Chętnie grywa długie konceptualne Dj-sety w których usłyszeć można dźwięki na styku gatunków: Chill-Out, Funk, Jazz, Soul, Disco, Deep &Dub House, Minimal, Drum and Bass, gdzie w elastycznej selekcji i eklektycznym mixie wszystko ma swój początek i koniec. Potrafi oczarować publiczność sam, ale często spotkasz go w towarzystwie instrumentalistów. Współpracował z DJ Patrisia (RedBullMusicAcademy, Husky, Oszibarack), z projektem Euphorya licencjonował muzykę dla Machiny. W zależności od charakteru przedsięwzięcia Phillips starannie przygotowuje materiał muzyczny, elastycznie dobierając muzykę klubową, oferując występy live z muzykami.

Imprezę uzupełni LOVERDOZED.

Sprawdź także...