Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Ted Nemeth oraz Lunaa

Koncert w ramach jesiennej trasy zespołu Ted Nemeth promującej drugą płytę zespołu CTRL-C. W tym roku pojawili się na scenach znaczących polskich festiwali Jarocin Festiwal oraz Przystanek Woodstock - Woodstock Festival

Ted Nemeth oraz Lunaa

BILETY:  15 PLN - przedsprzedaż 

http://www.kultura.pax.pl/Wydarzenia-7161.html?PHPSESSID=0615d45e598ee65afdf73c15097d17a3

20 PLN - w dniu koncertu 

Start: 20.00 

---------------------------------------------------------------------------------------

TED NEMETH (Łódź)

Drugi album łodzian z Ted Nemeth już jesienią pojawi się na półkach sklepowych za sprawą Mystic Production. Po raz kolejny za brzmienie krążka odpowiada Paweł Cieślak z Hasselhoff Studio, którego spokojnie można uznać za 5-tego członka zespołu, co udowodnił na poprzednim albumie OSTATNI KRZYK MODY, wyciskając z Tedów wszystko co najlepsze. Na CTRL-C znajdzie się 11 premierowych utworów. Część z nich można było usłyszeć podczas wiosennej trasy zespołu, która wyprzedała się w kilku miastach. 

FB: https://www.facebook.com/Tednemeth/ 

YT: https://www.youtube.com/watch?v=ALQMqsfxuuk

YT: https://www.youtube.com/watch?v=u-3hjBHF_o8

Ted Nemeth powstał latem 2010 roku w Łodzi, w garażu, który nie chce z nich wyjść, choć oni wyszli z niego już dawno. Ich muzyka to spotkanie energii z nostalgią, brudu łódzkich kamienic i czystego szaleństwa zamkniętego w formie, która może zarazem zachwycać, jak i wprowadzać niepokój. Nieprzypadkowo warstwa liryczna ma w tym swój udział, bowiem jako jeden z nielicznych zespołów na rodzimej scenie posiadają teksty po polsku, które mają głębszy sens. Lider zespołu, Patryk Pietrzak, trafia w sedno problemów swojego pokolenia. Swoboda oraz prostota przekazu sprawiają, że całość jest chwytliwa i wzbudza sympatię wśród słuchaczy. Czasem jednak pozostawia ich w stanie skrajnego dyskomfortu, z całą gamą pytań bez jednej, właściwej odpowiedzi. Ted Nemeth, to nie zespół dla każdego, choć każdy powinien go posłuchać i zrozumieć. Grał m.in. u boku takich zespołów jak Organek czy happysad. W zeszłym roku ich debiutancki album „Ostatni Krzyk Mody” zdobył łódzką Armatkę Kultury, za najlepsze co mogło się zdarzyć w 2016 roku, w tym mieście.

W tym roku pojawili się na scenach znaczących polskich festiwali Jarocin Festiwal oraz Przystanek Woodstock - Woodstock Festival

Wraz z chłopakami wystąpi zespół Lunaa

FB: https://www.facebook.com/Lunaaofficial

YT: https://www.youtube.com/watch?v=wov4lU8SrzU

Będzie to jeden z pierwszych koncertów zespołu. Niewiele jeszcze o nich wiadomo. Oprócz tego, że są z Kalisza, jest ich piątka i graja psychodelicznego rocka.

Sprawdź także...