Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO - Kalisz 2018

U Studni

Wrażliwy i pełen wzruszeń wieczór, dzięki muzykom o niespotykanym rytmie serca - Aleksandra Kiełb-Szawuła, Dariusz Czarny, Wojciech Czemplik, Andrzej Stagraczyński, Ryszard Żarowski.

U Studni

Przed pięcioma laty (podczas 20. edycji Festiwalu WJP) zespół zagrał swój debiutancki koncert. Tegoroczny koncert, prócz świętowania 5. lecia, będzie okazją do spotkania "na żywo" z najnowsza płytą muzyków. „Wspólne zdjęcie” – trzecia już w pięcioletniej historii zespołu U STUDNI płyta, której twórcy i wykonawcy chwytają życie na gorącym uczynku. Wrażliwcy i poszukiwaczy pozytywnych przesłań znajdą tu cenne utwory, bazujące na poetyckim świecie wykreowanym głównie przez Adama Ziemianina. Jak na fotografii – zapisane światło i cień, zachęcające słuchacza do refleksji nad własnymi wyborami, marzeniami i przeżyciami.

Rozpoznawalne od lat brzmienie, dobra energia, takie jak na poprzednich CD (U Studni- 2012, Wąwóz naszych czasów – 2014), a także dbałość o słowo, jego piękno i jasność przekazu, stanowią wielką zaletę zespołu U Studni.

Bilety do nabycia w kasie OCK i na www.kultura.pax.pl.

Sprawdź także...