Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO - Kalisz 2018

Wakacyjny Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode

Na zlocie dwa klimatyczne koncerty i 3 DJ'ów z różnych zakątków Polski, piękna miejscówka i muzyka non stop.

Wakacyjny Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode

DJ Karzyś i Fanaberia Art. Club zapraszają na Wakacyjny Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode, który odbędzie się 8 lipca,  od godz. 17.00, nad zalewem Piaski Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim. W programie koncerty zespołów: Sexy Suicide, Black Tower, sety dj-ów z całej Polski: DJ "Lady Painkiller", DJ "DCG", DJ "Bendzi", konkursy oraz niespodzianki. 

Cała impreza odbywać się będzie w przepięknie położonym miejscu, nad samym zalewem Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim. Na terenie całego obiektu znajdziecie atrakcje wodne, piaszczystą plażę, boiska, ścieżki, siłownię itp.

BILETY w przedsprzedaży są tutaj:

http://www.kultura.pax.pl/Wydarzenia-6821.html

SEXY SUICIDE ( 80's , Synth Pop , Industrial Tanzmusik) - zespół powstał w Sosnowcu, wiosną 2012 roku, z inicjatywy Bartłomieja Salamona. Po paru miesiącach dołącza Marika Tomczyk, która od tego momentu zostaje oficjalnie wokalistką. W tym czasie zespół zaczyna prace nad debiutanckim materiałem,płyta "Midnight Stories"ukazuje się 1 marca 2013 roku. Przez pierwsze dwa lata istnienia trio funkcjonuje pod nazwą Neon Romance, później duet przyjmuje nazwę Sexy Suicide i kontynuuje działalność, rozpoczynając pracę nad nowym materiałem. 24 czerwca 2016 ukazuje się nakładem firmy Fonografika, długo oczekiwany album 'INTRUDER', zbierając pochlebne recenzje w Europie, a także w Stanach.

BLACK TOWER ( Electro Industrial ) - gliwicki zespół powstały w 2003 roku tworzą bracia Grajko- Mariusz, wokalista i lider oraz kompozytor, aranżer i klawiszowiec Arkadiusz. Grupa porusza się w klimatach mrocznej muzyki elektronicznej, zainspirowana klasykami gatunku dark independent, nie stroni od własnych eksperymentów z żywymi instrumentami (muzyków wspomagali gitarzyści Ida Borowik, Piotr Pasternak oraz klawiszowiec Piotr Jankowski). Od 2015 roku Black Tower wspomaga na perkusji Piotr Syryca.

Zagrają: DJ "Lady Painkiller" z Poznania ( Route 66 Team ), DJ "DCG" z Elbląga ( F/C Dangerous Elbląg/Malbork ), DJ "Bendzi" z Bydgoszczy.

O wystrój w depeszowskim klimacie (flagi, dekoracje itp ) zadba "Ryhu" z Poznania ( Route 66 Team ) znany z takich projektów na wielu czołowych zlotach w całej Polsce. Będzie również niespodzianka/ki w "trackliście" przygotowane Przez zespół BLACK TOWER specjalnie na ten zlot.

Na terenie zlotu:

- pełna gastronomia,

- pole namiotowe,

- namiot imprezowy o powierzchni 900 m2,

- trzy place trawiaste.

Sprawdź także...