Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Reggae Na Piaskach 2017

Warsztaty salsy kubańskiej z Izą Kun - vol. 4

Kolejna edycja warsztatów tanecznych z Izabelą Kun.Każdy blok rozpoczyna się zajęciami solo, dla pań i panów, a po rozruszaniu kontynuacja w parach.

Warsztaty salsy kubańskiej z Izą Kun - vol. 4

Zapisy TUTAJ.

Instruktor - Iza Kun (Wrocław). Iza tańczy salsę już ponad 10 lat i zaraziła tym już ponad 500 kursantow. Główny nacisk kladzie na technikę i poprawność wykonywanych figur, oczywiście w asyscie dobrego humoru i zabawy.

Program:

P0 – poziom PODSTAWOWY - 14:00 – 17:00 (w sumie 3 h)

P0 solo – 1,5 h (14:00 – 15:30), praca nad nauką figur, które połączone ze sobą stworzą krótkie układy taneczne. To praca nad izolacjami ciała i techniką, mającymi olbrzymi wpływ na poziom tańca i jego wygląd. Salsa solo poprawia koordynację ruchową i pomaga doskonalić umiejętność poruszania się w kroku salsowym, stąd wskazana jest zarówno dla pań, jak i panów.

P0 pary – 1,5 h (15:30 – 17:00), praca z krokiem podstawowym, obrotami i innymi prostymi figurami (la chica, el chico, enchufla, enchufla doble, guapea, dile que no (DQN), sombrero, setenta, uno). Będzie nacisk na techniczne podstawy, technikę prowadzenia i parkietowym bon ton.

P1 – poziom LEVEL UP - 18:00 – 21:00 (w sumie 3 h)

P1 solo – 1,5 h (18:00 – 19:30), praca nad podciągnięciem techniki poznanych figur. Pojawią się nowe układy taneczne w rytmie salsy i bachaty. Będzie dużo footworków.

P1 – pary – 1,5 h (19:30 – 21:00), nowe figury z bardzo dużym naciskiem na technikę wykonania.

Organizatorom zależy na równej liczbie pań i panów. W przypadku dysproporcji, po wpłacie uczestnik otrzyma informację o zapisie na listę rezerwową. O uczestnictwie w warsztatach zdecyduje kolejność zgłoszeń pojedynczych osób. W przypadku kiedy nie zgłosi się odpowiednia liczba partnerów/partnerek, osoby z listy rezerwowej, które nie dostaną się na zajęcia, otrzymają z powrotem wpłatę. Uwaga - w przypadku REZYGNACJI z uczestnictwa w warsztatach wpłaty nie będą zwracane.