Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Warsztaty salsy kubańskiej z Izą Kun - vol. 2

Tym razem - część w parach, a drugi blok koedukacyjny solo, skierowany zarówno do pań, jak i panów.

Warsztaty salsy kubańskiej z Izą Kun - vol. 2

Zapisy TUTAJ.

Instruktor - Iza Kun (Wrocław). Iza tańczy salsę już ponad 10 lat i zaraziła tym już ponad 500 kursantow. Główny nacisk kladzie na technikę i poprawność wykonywanych figur, oczywiście w asyscie dobrego humoru i zabawy.

Program:

Salsa w parach - równolegle dwa poziomy (wybierz jeden, czas trwania - 3h)

1) Początkujący - jeśli dopiero zaczynasz przygodę z salsą kubańską to część dla Ciebie – będziesz pracować z krokiem podstawowym, obrotami i innymi prostymi figurami; nacisk na techniczne podstawy.

2) Roztańczeni – jeśli Twoje nogi same trzymają już krok podstawowy i dobrze ogarniasz la chica, el chico, enchufla, enchufla doble, guapea, dile que no (DQN), sombrero, setenta, uno, to część dla Ciebie. Będziesz pracować nad techniką prowadzenia i parkietowym bon ton, czyli co kazdy partner umieć i wiedzieć powinien oraz co znaczy byc grzeczną partnerką. Co to znaczy? To technika obrotu; jak poprowadzić partnerkę, czyli "rozmowa" z kobietą w tańcu; jak sluchać faceta, czyli noga, ręka, ręka, noga ola boga gdzie mam iść; ziarnko do ziarnka, uzbiera sie miarka - łączenie małego w duże.

Organizatorom zależy na równej liczbie pań i panów. W przypadku dysproporcji, po wpłacie otrzymasz informację o zapisie na listę rezerwową. O uczestnictwie w warsztatach zdecyduje kolejność zgłoszeń pojedynczych osób. W przypadku kiedy nie zgłosi się odpowiednia liczba partnerów/partnerek, osoby z listy rezerwowej, które nie dostaną się na zajęcia, otrzymają wpłatę z powrotem.

Salsa solo - poziom open (3h) - dla pań i panów. Będziecie pracować nad nauką figur, które połączone ze sobą stworzą krótkie układy taneczne. To praca nad izolacjami ciała i techniką, mającymi olbrzymi wpływ na poziom tańca i jego wygląd. Salsa solo poprawia koordynację ruchową i pomaga doskonalić umiejętność poruszania się w kroku salsowym.

Obie części warsztatów wzajemnie się uzupełniają.

Salsa w parach (przy wpłacie do 17 marca):

- 75 zł / para (jeśli zapisujecie się w parze)

- 45 zł / 1 osoba (jeśli zapisujesz się solo)

przy wpłacie do 24 marca:

- 90 zł / para

- 50 zł / 1 osoba

Salsa solo (dla pań i panów) przy wpłacie do 17 marca: 45 zł / 1 osoba, przy wpłacie do 24 marca: 50 zł / 1 osoba.

W dniu warsztatów dowolny blok zajęć będzie kosztować 60 zł / os.

Sprawdź także...