Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

Warsztaty salsy kubańskiej z Izą Kun - vol. 3

Kolejna edycja warsztatów tanecznych z Izabelą Kun. Tym razem na początku - solo dla pań i panów, a po przerwie - kontynuacja w parach.

Warsztaty salsy kubańskiej z Izą Kun - vol. 3

Zapisy TUTAJ.

Instruktor - Iza Kun (Wrocław). Iza tańczy salsę już ponad 10 lat i zaraziła tym już ponad 500 kursantow. Główny nacisk kladzie na technikę i poprawność wykonywanych figur, oczywiście w asyscie dobrego humoru i zabawy.

Program:

Salsa solo, poziom OPEN - 3 h (13:30-16:30) dla pań i panów. Praca nad nauką figur, które połączone ze sobą stworzą krótkie układy taneczne. To praca nad izolacjami ciała i techniką. Salsa solo poprawia koordynację ruchową i pomaga doskonalić umiejętność poruszania się w kroku salsowym.

Salsa w parach, poziom P0+ - 3 h (17:30 – 20:30). Praca z krokiem podstawowym, obrotami i innymi prostymi figurami (la chica, el chico, enchufla, enchufla doble, guapea, dile que no (DQN), sombrero, setenta, uno). Będzie nacisk na techniczne podstawy, technikę prowadzenia i parkietowym bon ton. Co to znaczy:

- technika obrotu

- jak poprowadzić partnerkę, czyli "rozmowa" z kobietą w tańcu

- jak słuchać faceta, czyli noga, ręka, ręka, noga ola boga gdzie mam iść?

- ziarnko do ziarnka, uzbiera się miarka - łączenie małego w duże 

Organizatorom zależy na równej liczbie pań i panów. W przypadku dysproporcji, po wpłacie uczestnik otrzyma informację o zapisie na listę rezerwową. O uczestnictwie w warsztatach zdecyduje kolejność zgłoszeń pojedynczych osób. W przypadku kiedy nie zgłosi się odpowiednia liczba partnerów/partnerek, osoby z listy rezerwowej, które nie dostaną się na zajęcia, otrzymają z powrotem wpłatę. Uwaga - w przypadku REZYGNACJI z uczestnictwa w warsztatach wpłaty nie będą zwracane.

Sprawdź także...