Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO - Kalisz 2018

Warsztaty salsy kubańskiej z Izą Kun - vol. 5

Kolejna edycja warsztatów tanecznych z Izabelą Kun. Tym razem salsa w parach.

Warsztaty salsy kubańskiej z Izą Kun - vol. 5

Instruktor - Iza Kun (Wrocław). Iza tańczy salsę już ponad 10 lat i zaraziła tym już ponad 500 kursantów. Główny nacisk kładzie na technikę i poprawność wykonywanych figur, oczywiście w asyście dobrego humoru i zabawy. Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie, wyznając zasadę "uczę, by nauczyć". Uczyła w takich szkołach jak: AT Esens, Tropical Dance Studios, Sofa Chillout Room, No Limits. Obecnie działa jako La Rebelion Salsera. 

Program:

Zajęcia dla POCZĄTKUJĄCYCH (3h) - wybierz tę część jeśli dopiero zaczynasz przygodę z salsą kubańską lub chcesz jeszcze popracować nad technicznymi podstawami. Będziesz pracować z krokiem podstawowym, obrotami i innymi prostymi figurami. Nacisk położony zostanie na techniczne podstawy, technikę prowadzenia i parkietowym bon ton. Co to znaczy? Technika obrotu, jak poprowadzić partnerkę, czyli "rozmowa" z kobietą w tańcu, jak słuchać faceta, czyli noga, ręka, ręka, noga oraz ziarnko do ziarnka, uzbiera się miarka - łączenie małego w duże.

Zajęcia dla ROZTAŃCZONYCH (3h) - wybierz ten blok jeśli Twoje nogi wiedzą już co robić. W roztańczonych - powtórka tego co było, utrwalanie wiadomości oraz wprowadzanie nowych kroków, figur, bardziej skomplikowanych przejść i zapleceń rąk. Nie obędzie się także bez ruedy de casino, czyli najbardziej wymagającej formy salsy cubany.

A jeśli należysz do zapaleńców, którzy mają energię na cały dzień z gorącymi rytmami, możesz oczywiście zapisać się na obie części.

ZAPISY: https://docs.google.com/forms/d/12qnD2PfuHxfxD63EBepSgAlm2uaLgK4mnMaJOYBeMrI

CENNIK za wybrany blok:

Przy wpłacie do 23 września: 75 zł / para, 50 zł / 1 osoba.

Przy wpłacie do 7 października: 90 zł / para, 60 zł / 1 osoba.

W dniu warsztatów - 70 zł / os.

Uwaga! W przypadku REZYGNACJI z uczestnictwa w warsztatach wpłaty nie będą zwracane. 

Organizatorom zależy na tym, żebyście jak najwięcej skorzystali z zajęć, więc będą dbać o RÓWNĄ LICZBĘ pań i panów. W przypadku dysproporcji, po wpłacie otrzymasz informację o zapisie na listę rezerwową. O uczestnictwie w warsztatach zdecyduje KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ pojedynczych osób, więc warto zgłaszać się jak najszybciej. W przypadku kiedy nie zgłosi się odpowiednia liczba partnerów/partnerek, osoby z listy rezerwowej, które nie dostaną się na zajęcia, otrzymają z powrotem wpłatę. 

Nie znalazłaś/ znalazłeś informacji, której szukasz? Zadzwoń - 888 493 077.

Sprawdź także...