Wybierz datę i sprawdź wydarzenia na dany dzień

ALTER Wedding

Alternatywne targi ślubne.

ALTER Wedding

Alternatywne targi ślubne w Ostrowie to nowa jakość, naturalność, niebanalność, to świeży oddech, to kreatywność i ciekawe pomysły, to rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy poszukują czegoś więcej i inaczej, po prostu piękniej. Będzie kameralnie, w klimatycznych wnętrzach Klub Stara Przepompownia, w ciepłej i miłej atmosferze, gdzie przy filiżance pysznej kawy będziecie mogli porozmawiać na spokojnie z wystawcami. Chcemy pokazać, że jakość, niewymuszona oryginalność i kreatywność ma wielkie znaczenie. Chcemy, aby Wasze śluby były wyjątkowe dla Was i waszych gości, abyście czuli się swobodnie, naturalnie i przede wszystkim pozostali sobą, żebyście zapamiętali Wasz ślub jako coś przepięknego.

Na zgłoszenia wystawców organizatorzy czekają do 25 stycznia przez formularz http://www.alterwedding.pl/formularz-zgloszeniowy/

Spośród wszystkich zgłoszeń wybrani zostaną Ci którzy, najbardziej będą wpisywać się w klimat targów. Nie wahajcie się, wyślijcie zgłoszenie, pokażcie się z najlepszej strony i dajcie się pokochać.